0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Juventus FC
۰
۰
Napoli
inprogress
۲۳:۱۵
France
Ligue 1
Montpellier HSC
۰
۰
RC Lens
inprogress
۲۳:۳۰
Spain
La Liga
Getafe
۰
۰
Valencia CF
inprogress
۲۳:۳۰
Germany
Bundesliga
TSG 1899 Hoffenheim
۲
۰
VfL Bochum
inprogress
۲۳:۰۰
Netherlands
Eredivisie
FC Twente
۱
۲
Excelsior Rotterdam
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
LaLiga 2
RCD Espanyol
۰
۰
Real Zaragoza
inprogress
۲۳:۳۰
Albacete Balompie
۲
۰
Villarreal CF B
Finished
۲۱:۰۰
Portugal
Primeira Liga
SL Benfica
۱
۱
Farense
Finished
۲۱:۳۰
Futebol Clube Vizela
۱
۳
SC Braga
Finished
۱۹:۰۰
Russia
Premier League
FK Lokomotiv Moscow
۲
۰
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۷
۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
Finished
۱۹:۰۰
Al Wahda Abu Dhabi
۲
۲
Al Wasl
Finished
۱۹:۰۰
Al Bataeh
۲
۱
Baniyas FC
Finished
۱۶:۱۵
Al Jazira
۱
۵
Ajman
Finished
۱۶:۱۵
Qatar
Stars League
Umm Salal
۱
۱
Al Markhiya
Finished
۲۰:۰۰
Al-Wakra
۳
۲
Al-Ahli Doha
Finished
۲۰:۰۰
Al Muaidar
۲
۲
Al Arabi
Finished
۱۸:۰۰
England
Championship
Coventry City FC
۰
۰
Birmingham City FC
inprogress
۲۳:۳۰
Turkey
Super Lig
Galatasaray SK
۳
۱
Adana Demirspor
Finished
۲۰:۳۰
Australia
A-League
Perth Glory
۱
۲
Melbourne City FC
Finished
۱۴:۱۵
Central Coast Mariners
۴
۰
Western United
Finished
۱۲:۱۵
Mexico
LIGA MX
Pumas UNAM
۰
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Andes Talleres
۰
۰
Academia Chacras de Coria
Finished
۰۰:۳۰
Rivadavia Venado Tuerto
۴
۱
Arteaga
Finished
۰۳:۳۰
Fundación Amigos por el Deporte
۰
۰
Lujan Sport Club Mendoza
inprogress
۲۳:۳۰
DC Rosario Morning Star
۰
۰
Colon de San Lorenzo
inprogress
۲۳:۳۰
Iran
Pro League
Sanat Naft
۱
۲
Aluminium Arak
Finished
۱۵:۰۰
Paykan
۰
۰
Zob Ahan
Finished
۱۵:۰۰
Malavan
۰
۲
Shams Azar Qazvin
Finished
۱۵:۰۰
Ukraine
Premier League
Polissya Zhytomyr
۱
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۶:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۲
۰
Veres Rivne
Finished
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SV Wehen Wiesbaden
۱
۳
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۲۱:۰۰
Hannover 96
۲
۲
Karlsruher SC
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Ladies Cup
Sao Paulo (W)
۱
۰
Cruzeiro (W)
Finished
۰۱:۴۵
Croatia
HNL
NK Lokomotiva Zagreb
۱
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۲۰:۰۰
Jordan
Jordan League
Al-Faisaly Amman
۱
۱
Sahab SC
Finished
۱۹:۰۰
Shabab AL Ordun
۲
۲
Al Jalil
Finished
۱۶:۳۰
Indonesia
Liga 1
Dewa United FC
۱
۱
Bali United Pusam
Finished
۱۱:۳۰
PSM Makassar
۱
۱
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۵:۳۰
PSS Sleman
۱
۰
RANS Nusantara
Finished
۱۵:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Sumgayit
۱
۶
FK Qarabag
Finished
۱۹:۰۰
Honduras
Liga Nacional
Genesis Huracan
۰
۱
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
NAC Breda
۰
۰
FC Oss / Top Oss
inprogress
۲۲:۳۰
FC Groningen
۲
۰
Telstar
inprogress
۲۲:۳۰
ADO Den Haag
۱
۰
Willem II Tilburg
inprogress
۲۲:۳۰
Roda JC Kerkrade
۱
۱
PSV Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
۱
۲
FC Emmen
inprogress
۲۲:۳۰
Helmond Sport
۱
۰
MVV Maastricht
inprogress
۲۲:۳۰
VVV Venlo
۲
۱
FC Dordrecht
inprogress
۲۲:۳۰
De Graafschap
۱
۲
Cambuur Leeuwarden
inprogress
۲۲:۳۰
India
Mumbai Super Division
KSA Juniors
۱
۲
Somaiya
Finished
۰۹:۰۰
FSI - Seaview
۵
۰
Skorost FC
Finished
۱۱:۰۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Nassr Riyadh
۴
۱
Al Riyadh
Finished
۲۱:۳۰
Al Taawon Buraidah
۴
۱
Al Feiha
Finished
۱۸:۳۰
Al-Khaleej
۳
۱
Abha
Finished
۱۸:۳۰
Al-Tai
۱
۲
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۸:۳۰
Africa
CAF Champions League Group D
Al Ahly Cairo
۰
۰
CR Belouizdad
Finished
۱۹:۳۰
Medeama
۱
۱
Young Africans
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
۰
۱
Warta Poznan
inprogress
۲۳:۰۰
KS Ruch Chorzow
۲
۲
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۲۰:۳۰
Australia
A-League Women
Western Sydney Wanderers FC (W)
۳
۰
Central Coast Mariners (W)
Finished
۱۱:۳۰
India
I-League
Mohammedan SC
۱
۱
Gokulam FC
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۱
۲
FSV Frankfurt
Finished
۲۱:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۰
Bahlinger SC 1929
Finished
۲۱:۳۰
Malta
Challenge League
Lija Athletic
۲
۳
Melita FC
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
Liga 2
Nusantara United
۰
۱
Malut United FC
Finished
۱۱:۳۰
Perserang Serang
۳
۱
Persikab Bandung
Finished
۱۱:۳۰
Perserang Serang
۰
۰
Persikab Bandung
Cancelled
۱۱:۳۰
Deltras Sidoarjo
۲
۱
Persipa Pati
Finished
۱۵:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Larne
۱
۰
Glenavon FC
inprogress
۲۳:۱۵
Carrick Rangers
۰
۰
Crusaders FC
inprogress
۲۳:۱۵
Newry City
۰
۰
Ballymena United FC
inprogress
۲۳:۳۰
Slovakia
Super Liga
MSK Zilina
۱
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۲۰:۰۰
Vietnam
V-League
Hoang Anh Gia Lai
۱
۲
The Cong Viettel FC
Finished
۱۳:۳۰
Myanmar
National League
Ayeyawady United
۰
۱
Yadanarbon
Finished
۱۳:۰۰
Myawady
۴
۱
Chinland FC
Finished
۱۲:۳۰
Belgium
First Division B
R.F.C. Seraing
۱
۱
Lommel United
inprogress
۲۲:۳۰
KRC Genk II
۰
۱
Patro Eisden
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Bundesliga Women
RB Leipzig (W)
۰
۰
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۲۱:۰۰
Belgium
First Division A
KV Kortrijk
۰
۰
KVC Westerlo
inprogress
۲۳:۱۵
Algeria
Youth League
US Souf U21
۰
۲
JS Saoura U21
Finished
۱۲:۳۰
Chelghoum Laid U21
۳
۲
USM El Harrach U21
Finished
۱۳:۳۰
MCB Oued Sly U21
۱
۱
Temouchent U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۰
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۱
۰
NRB Teleghma U21
Finished
۱۳:۳۰
GC Mascara U21
۰
۱
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Khroub U21
۲
۱
IB Khemis El Khechna U21
Finished
۱۳:۳۰
USM Annaba U21
۵
۱
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
CA Batna U21
۴
۰
IRB Ouargla U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Kouba U21
۲
۱
Olympique Medea U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Arba U21
۴
۳
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۰
۰
JS Guir U21
Cancelled
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۰
۰
JSM Tiaret U21
Finished
۱۳:۳۰
Paradou AC U21
۰
۰
MC Alger U21
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Akbou U21
۴
۰
MSP Batna U21
Finished
۱۳:۳۰
Scotland
Championship
Raith Rovers
۱
۰
Partick Thistle
inprogress
۲۳:۱۵
Italy
Serie C, Group A
AC Renate
۰
۲
Albinoleffe
Finished
۱۶:۳۰
Fiorenzuola
۰
۰
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۱۹:۳۰
Pro Vercelli
۲
۰
AC Trento
Finished
۱۶:۳۰
Legnago Salus
۱
۱
Novara
Finished
۱۶:۳۰
Pro Patria
۱
۱
US Alessandria 1912
Finished
۱۶:۳۰
US Pergolettese
۲
۱
Virtus Verona
Finished
۱۹:۳۰
Lumezzane
۱
۰
AC Pro Sesto
Finished
۱۶:۳۰
Vicenza
۰
۲
Mantova
Finished
۱۹:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Club Xelaju
۲
۲
CSD Comunicaciones
Finished
۰۶:۰۰
Portugal
Liga 3, Group B
Sporting CP B
۲
۱
Atletico Clube de Portugal
Finished
۲۱:۰۰
Djibouty
Division 1
AS Djibouti Telecom
۱
۱
FC Dikhil
Finished
۲۰:۰۰
CF Gendarmerie Nationale
۱
۲
SDC Group Hopital Balbala FC
Finished
۱۵:۳۰
CF Garde Republicaine Siaf
۰
۲
AS Port
Finished
۱۸:۰۰
Italy
Serie C, Group C
AZ Picerno ASD
۰
۰
Casertana
Finished
۱۹:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۰
۱
FK Velez Mostar
Finished
۲۰:۳۰
Wales
Cymru North
Airbus UK
۱
۱
Mold Alexandra
inprogress
۲۳:۰۰
Italy
Campionato Primavera 2
SS Monopoli 1966 U19
۱
۱
US Salernitana U19
Finished
۱۳:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
AL Zawraa SC
۳
۰
Duhok
inprogress
۲۲:۰۰
Al Naft
۰
۱
Amanat Baghdad SC
Finished
۱۵:۰۰
Al Shorta
۲
۰
Zakho
Finished
۱۹:۳۰
Al-Karkh
۱
۲
Karbala FC
Finished
۱۵:۰۰
Germany
Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
۷
۲
Chemnitzer FC
Finished
۲۱:۳۰
Switzerland
Challenge League
Stade Nyonnais
۱
۰
FC Vaduz
inprogress
۲۲:۰۰
FC Thun
۱
۱
FC Sion Sitten
inprogress
۲۲:۴۵
FC Schaffhausen
۲
۰
FC Baden
inprogress
۲۲:۰۰
England
Premier League Cup U21
Fulham U21
۰
۱
Brentford U21
inprogress
۲۲:۳۰
Aston Villa U21
۳
۰
Brighton & Hove Albion U21
inprogress
۲۲:۳۰
Birmingham City U21
۲
۰
Ipswich U21
inprogress
۲۲:۳۰
Hull City U21
۰
۳
Swansea City U21
inprogress
۲۲:۳۰
Nottingham Forest U21
۰
۰
Fleetwood Town U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
CS Grevenmacher
۳
۰
US Hostert
inprogress
۲۲:۳۰
Bahrain
King of Bahrain Cup
Al Khalidiya
۳
۱
Al-Hala
Finished
۱۹:۳۰
Al-Muharraq
۱
۰
Qalali
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga TDP
CD Novillos Neza
۲
۱
CDC Dominguez Osos
Finished
۲۰:۳۰
Juarez FC II
۰
۱
Oceania FC
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Mexicano
۳
۴
Valle de Xico FC
Finished
۲۰:۰۰
CD Cuervos Blancos
۲
۰
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۱۹:۳۰
Club Marina CR
۰
۲
Deportivo Muxes
inprogress
۲۲:۳۰
Aztecas AMF
۱
۱
Promodep Central AC
Finished
۲۰:۳۰
Cambodia
Premier League
Phnom Penh Crown
۱
۱
Naga World FC
Finished
۱۴:۳۰
Malaysia
Malaysia Cup
Johor Darul Takzim FC
۳
۱
Terengganu
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
Super League Women
Grasshopper (W)
۱
۰
FC Luzern (W)
Finished
۲۱:۳۰
Trinidad And Tobago
TT Premier League
Sando
۱
۱
Eagles FC
inprogress
۲۳:۰۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Kiryat Malakhi
۱
۲
MS Hapoel Lod
Finished
۱۴:۰۰
Holon Yermiyahu
۰
۰
Maccabi Yavne
Finished
۱۴:۱۵
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۰
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۰۵
Kuwait
1. Division
Al Tadamon
۱
۱
Burgan SC
Finished
۱۶:۳۰
Yarmouk
۲
۲
Al Sulaibikhat
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga I
CSMS Iasi
۱
۰
FC UTA Arad
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
ETSV Hamburg
۰
۰
Union Tornesch
Finished
۲۳:۰۰
TuRa Harksheide
۰
۰
FC Tuerkiye
Finished
۲۲:۰۰
Victoria Hamburg
۰
۰
Buchholz
Finished
۲۲:۰۰
Portugal
U19 League
Sport Viseu Benfica U19
۳
۲
Anadia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra U19
۱
۴
Beira Mar U19
Finished
۱۴:۳۰
Vizela U19
۰
۲
Braga U19
Finished
۱۴:۳۰
Famalicao U19
۰
۰
Rio Ave U19
Finished
۱۴:۳۰
Sporting Lisbon U19
۰
۱
SL Benfica U19
Finished
۱۴:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Fortune
۱
۰
Samger FC
Finished
۱۹:۳۰
Marimoo
۲
۱
BST Galaxy
Finished
۱۹:۳۰
Falcons FC
۳
۰
Greater Tomorrow FC
Finished
۱۹:۳۰
England
FA Trophy
Scunthorpe United
۰
۱
Solihull Moors
inprogress
۲۳:۱۵
Turkey
U19 Elit Ligi
Galatasaray SK U19
۸
۲
Kasimpasa U19
Finished
۱۴:۳۰
Genclerbirligi U19
۱
۰
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۳:۳۰
Umraniyespor U19
۱
۰
Bandirmaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
Liga 3, Group A
Lusitania Lourosa
۱
۱
Varzim SC
Finished
۱۸:۳۰
Anadia FC
۰
۰
Felgueiras 1932
inprogress
۲۳:۰۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۱
۳
Sporting Braga B
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
Ligue 2
CA Batna
۰
۰
RB Ouargla
Finished
۱۷:۳۰
ASM Oran
۲
۱
Js Ghir Abadla
Finished
۱۷:۳۰
RC Kouba
۲
۱
Olympique Medea
Finished
۱۷:۳۰
USM Annaba
۰
۰
MC El Eulma
Finished
۱۷:۳۰
JS Bordj Menaiel
۵
۴
NRB Telaghema
Finished
۱۷:۳۰
ES Mostaganem
۲
۰
SKAF Khemis Melina
Finished
۱۷:۳۰
WA Boufarik
۰
۱
JSM Tiaret
Finished
۱۷:۳۰
HB Chelghoum Laid
۱
۰
USM El Harrach
Finished
۱۷:۳۰
MCB Oued Sly
۲
۱
Temouchent
Finished
۱۷:۳۰
AS Khroub
۳
۱
IB Khemis El Khechna
Finished
۱۷:۳۰
RC Arba
۲
۱
NA Hussein Dey
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Magrane
۱
۲
MO Constantine
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Akbou
۱
۰
MSP Batna
Finished
۱۷:۳۰
GC Mascara
۱
۰
WA Mostaganem
Finished
۱۷:۳۰
SC Mecheria
۰
۳
ESM Kolea
Finished
۱۷:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۲
۱
AS Ain M'lila
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly Club Matches
FC Zbrojovka Brno
۲
۱
SFC Opava
Finished
۱۴:۰۰
Chihuahua FC
۱
۰
Pioneros De Cancun
Finished
۱۸:۳۰
India
Kerala Premier League
Luca SFC
۱
۱
Real Malabar FC
Finished
۱۷:۰۰
Kovalam FC
۳
۱
Kerala Blasters II
Finished
۱۴:۰۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Plaza Colonia
۰
۰
Boston River
inprogress
۲۳:۳۰
India
Mizoram Premier League
Mizoram
۰
۰
Chhinga Veng FC
Finished
۱۴:۳۰
Chanmari FC
۳
۰
FC Venghnuai
Finished
۱۷:۳۰
Ethiopia
Premier League
Defence Force FC
۲
۱
Adama Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Bahir Dar Kenema
۲
۱
Hawassa City
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
1st Division
Pretoria Callies
۰
۱
Platinum City Rovers
Finished
۱۷:۰۰
Poland
1. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۱
Motor Lublin
inprogress
۲۳:۰۰
GKS 71 Tychy
۱
۰
Polonia Warszawa
Finished
۲۰:۳۰
England
Isthmian Division One North
Witham Town
۰
۰
Maldon & Tiptree
inprogress
۲۳:۱۵
Slovenia
U19 League
NK Domzale U19
۲
۲
Ns Mura U19
Finished
۱۵:۳۰
Celje U19
۶
۰
NK Bravo U19
Finished
۱۵:۳۰
Maribor U19
۱
۱
Olimpija Ljubljana U19
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
Ligue 1
USM Khenchela
۲
۰
MC El Bayadh
Finished
۱۷:۴۵
JS Kabylie
۱
۰
ES Ben Aknoun
Finished
۲۰:۳۰
Wales
Welsh Cup
Briton Ferry Athletic FC
۰
۰
Llanelli AFC
inprogress
۲۳:۰۰
Israel
Liga Alef North
Sport Club Tira
۱
۱
Maccabi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Raanana
۲
۰
Hapoel Bnei Zalfa
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
۲
۰
Hapoel Kaukab
Finished
۱۵:۱۵
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۰
MS Tzeirey Taibe
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kiryat Yam
۵
۲
Hapoel Migdal Haemeq
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Bueine
۲
۱
Maccabi Ahi Nazareth FC
Finished
۱۵:۰۰
Africa
CAF Champions League Group C
Etoile Sportive Sahel
۰
۰
Al-Hilal Omdurman
inprogress
۲۲:۳۰
Ghana
1. Division
Attram De Visser
۱
۳
Na God FC
Finished
۱۸:۳۰
Cyprus
2. Division
Digenis Morphou
۲
۲
Peyia 2014
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB I
Puskas FC Academy
۱
۰
Kecskemeti TE
inprogress
۲۲:۳۰
Gibraltar
National League
FCB Magpies
۱
۰
Glacis United FC
inprogress
۲۳:۳۰
Wales
Cymru South
Ammanford AFC
۰
۱
Baglan Dragons
inprogress
۲۳:۱۵
Goytre United
۰
۰
Afan Lido Port Talbot
inprogress
۲۳:۰۰
Saudi Arabia
Division 2
Al-Jeel
۲
۳
Al Suqoor
Finished
۱۵:۲۵
Egypt
Second Division B
Fayoum FC
۱
۱
El Minya
Finished
۱۶:۰۰
Luxor SC
۱
۰
Malawi
Finished
۱۶:۰۰
Telephonat Beni Suef SC
۰
۳
Nogoom FC
Finished
۱۶:۰۰
Belgium
Super League Women
Genk (W)
۱
۰
Charleroi (W)
inprogress
۲۳:۰۰
White Star Woluwe (W)
۰
۰
OH Leuven (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Republic of Kosovo
Cup
KF Ferizaj
۱
۰
KF Vushtrria
Finished
۱۴:۳۰
Cyprus
1. Division
Othellos Athienou
۰
۳
Apollon Limmassol FC
Finished
۲۰:۳۰
Northern Ireland
Premier Intermediate League
Rathfriland Rangers
۰
۱
Banbridge Town
inprogress
۲۳:۱۵
Syria
Premier League
Hutteen Latakia
۱
۲
Al-Taliya
Finished
۱۴:۳۰
Al-Karamah
۱
۰
Al Sahel Tartous
Finished
۱۴:۳۰
Al-Wahda
۰
۰
Tishreen
Finished
۱۴:۳۰
Jableh SC
۳
۰
AL Horiyah
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
FC Copenhagen U19
۳
۱
AGF/Viby U19
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Leumit League
Hapoel Umm Al Fahm
۱
۱
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Akko FC
۱
۳
Hapoel Nof HaGalil
Finished
۱۶:۳۰
Sektzia Nes Tziona
۰
۲
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۱
۳
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۲
۰
Hapoel Ramat Gan
Finished
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۳
۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۵
۱
KAFR Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Saudi Arabia
U19 League
Al-Nassr Riyadh U19
۵
۰
Al Khaleej U19
Finished
۱۵:۳۵
England
Central Reserve League
Notts County Reserves
۱
۴
Derby County Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Malta
Super Cup
Hamrun Spartans FC
۴
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Landesliga
SC Victoria Mennrath
۲
۱
ASV Suchteln
inprogress
۲۲:۳۰
England
Northern League Division One East
Brighouse Town
۰
۰
Sheffield FC
inprogress
۲۳:۱۵
Kenya
Super League
Darajani Gogo
۲
۱
Luanda Villa SC
Finished
۱۵:۳۰
Belgium
U21 Pro League
Eupen U21
۱
۰
KV Kortrijk U21
inprogress
۲۲:۰۰
RWD Molenbeek U21
۱
۱
Lommel U21
inprogress
۲۲:۳۰
KMSK Deinze U21
۱
۲
FC Dender EH U21
inprogress
۲۲:۰۰
RFC Liege U21
۰
۱
Westerlo U21
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
Lowland League
Hearts Of Midlothian II
۱
۰
Civil Service Strollers
inprogress
۲۳:۱۵
Tanzania
Premier League
Mashujaa FC
۰
۲
Tanzania Prisons
Finished
۱۶:۳۰
Ihefu FC
۲
۱
Tabora United FC
Finished
۱۶:۳۰
Zanzibar
Premier League
Maendeleo FC
۰
۲
JKU FC
Finished
۱۶:۴۵
Kundemba FC
۳
۲
Malindi SC (ZAN)
Finished
۱۶:۴۵
France
Division 1 Women
Olympique Lyonnais (W)
۰
۰
Lille (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Rwanda
National League
Sunrise FC
۲
۱
Amagaju
Finished
۱۶:۳۰
Gorilla FC
۱
۴
AP Rwandaise FC
Finished
۱۹:۳۰
Etoile de L'Est
۰
۳
Police FC
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
Botola Pro
Fath Union Sportive Rabat
۰
۰
Ittihad Riadhi de Tanger
Finished
۲۰:۳۰
Maghreb de Fes
۱
۳
FAR Rabat
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Brazil Cup U20 Women
America MG U20 (W)
۰
۱
Fluminense RJ U20 (W)
Finished
۱۵:۱۵
Germany
Oberliga Niederrhein
SV Straelen
۳
۰
DJK Adler Union Frintrop
inprogress
۲۲:۰۰
India
Indian Super League
Bengaluru FC
۰
۴
Mumbai City FC
Finished
۱۸:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Malahide
۰
۰
Crumlin United FC
inprogress
۲۳:۱۵
Germany
3.Liga
Hallescher FC
۲
۲
Arminia Bielefeld
Finished
۲۱:۳۰
Armenia
Premier League
BKMA Yerevan
۰
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۱۷:۳۰
Oman
Professional League
Ahli Sidab
۲
۱
Nizwa
Finished
۱۸:۰۰
Ivory Coast
Ligue 1
Bouake FC
۰
۰
Societe Omnisport De L'armée
Finished
۱۹:۰۰
South Africa
Premier League
Stellenbosch FC
۱
۰
Cape Town City
Finished
۲۱:۰۰
Indonesia
Liga 3
Persebo Muda Bondowoso
۰
۲
Sumbersari FC
Finished
۱۱:۴۵
PS Hizbul Wathan UMY
۲
۱
Bantul United
Finished
۱۱:۴۵
Austria
Landesliga
ASV 13
۲
۲
SV Gerasdorf Stammersdorf
Finished
۱۳:۳۰
Lebanon
Premier League
Tadamon Sour
۰
۱
Al Bourj
Finished
۱۵:۴۵
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۵
Al Ansar Beirut
Finished
۱۷:۳۰
Hong Kong
Premier League
Kitchee
۵
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۵:۳۰
Nigeria
NNL
1472 FC
۴
۱
Ekiti United Fc
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Express FC
۱
۲
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SV Schermbeck
۳
۲
TUS Bovinghausen 04
Finished
۲۱:۳۰
Egypt
Premier League Women
Al Tayaran (W)
۱
۱
Delphi SC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Al Maadi (W)
۰
۱
Tut Ankh Amun (W)
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Segunda Federacion Women
Valencia CF II (W)
۰
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Morocco
Botola 2
Kawkab AC Marrakech
۱
۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۱۷:۳۰
Botswana
Premier League
Tafic FC
۰
۰
Eleven Angels
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Maranhense Women
Sampaio Correa-MA (W)
۱
۱
Iape (W)
inprogress
۲۱:۴۵